Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Cyflok spray - środek na muchy 150 g

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 43,05 zł 43.05
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Cyflok - spray na muchy, preparat na muchy, do zwalczania much w pomieszczeniach użyteczności publicznej (sklepy, restauracje, piekarnie, magazyny, domy itp.) oraz w pomieszczeniach inwentarskich (obory, chlewnie, stajnie, kurniki, itp.). Środek na muchy Cyflok – spray na muchy można stosować opryskując powierzchnie na których muchy odpoczywają. Można też preparatem malować specjalnie przygotowane powierzchnie np. kartonowe i zawieszać je w pomieszczeniach w których muchy są problemem lub stosować bezpośrednio na miejsca gdzie przesiadują muchy.

Jak stosować preparat Cyflok Spray na muchy?

Do opryskiwania można zastosować opryskiwać ciśnieniowy. Na 100 m2  powierzchni rozpuścić 300g preparatu w 2,5L wody, dokładnie wymieszać przed użyciem wstrząsnąć. Opryskiwać wszędzie tam gdzie najczęściej przesiadują muchy np. parapety, okiennice, belki, futryny itp.

Malując preparatem należy przygotować odpowiedni roztwór. Np. na 6 m2  rozpuścić 300g produktu w 200ml wody i takim preparatem smarować przy użyciu pędzla miejsca gromadzenia się owadów np. parapety, okiennice, belki, futryny itp.

Nie opryskiwać ani nie malować powierzchni silnie zabrudzonych i zapylonych.

Preparat na muchy może być również stosowany do malowania kawałków tektury lub materiału, które mogą być rozwieszane tam gdzie muchy są problemem.

Środek na muchy – Cyflok spray na muchy może być stosowany w obecności zwierząt, ale poza ich zasięgiem.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl