Trutka na szczury – którą wybrać ?

- Granulat to bardzo popularna i skuteczna trutka na szczury. Preparat składa się z wielu atrakcyjnych dla gryzoni składników pokarmowych, dzięki czemu jest chętnie pobierany przez szczury.

- Trutka w postaci zatrutego ziarna to produkt, który jest powszechnie stosowany w przypadku gryzoni przyzwyczajonych do spożywania zbóż.

- Trutka na szczury w formie pasty to formulacja miękka z dodatkiem tłuszczu, która jest chętnie spożywana przez szczury. Trutka jest umieszczona w papierowych saszetkach, dzięki czemu umożliwia łatwą identyfikację pobierania przez gryzonie.

- Trutka na szczury w postaci bloczków woskowych – formulacja szczególnie przydatna w miejscach wilgotnych . Dodatek wosku umożliwia wyłożenie trutki w tej postaci tam gdzie z powodu wilgoci trutek w innych postaciach nie należy wykładać.

Trutki na szczury

Piana Racumin Foam 500 ml Piana Racumin Foam 500 ml
Producent: Bayer
Cena:

146,37 zł

szt.
zobacz więcej
Trutka na szczury i myszy Rater Strong pasta 3 kg Trutka na szczury i myszy Rater Strong pasta 3 kg
Producent: RATER
Cena:

98,00 zł

zobacz więcej
 Trutka na szczury i myszy Rater Strong pasta 8 kg Trutka na szczury i myszy Rater Strong pasta 8 kg
Producent: RATER
Cena:

246,00 zł

zobacz więcej

Najlepsze trutki na szczury umożliwiają skuteczne pozbycie się niechcianych gryzoni z domu, garażu, ogrodu, sklepu lub magazynu. W celu zachowania maksymalnej skuteczności trutki na szczury, proponujemy wykonać kilka poniższych czynności:

- uszczelnić otwory prowadzące do budynku, przez które szczury mogą się przemieszczać;
- zidentyfikować miejsca bytowania szczurów (pozostawione odchody, ślady gryzienia lub smugi wokół otworów) i tam rozstawić stacje z trutką na szczury;
- regularnie sprawdzać i dokładać preparaty gryzoniobójcze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl