Koszty dostawy i płatności

Zamówienia, które zostały złożone i opłacone do godziny 14:00 (w dni robocze), zostaną wysłane tego samego dnia. Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 14:00, zostaną wysłane w następnym dniu roboczym. 

Koszt dostawy

Przesyłki wysyłamy firmą kurierską GLS Poland:

- przy zakupie 1 produktu - koszt transportu 19,00 zł brutto

- przy zakupie min. 2 produktów - koszt transportu 13,70 zł brutto

- przy zakupie od wartości  120 zł - transport gratis.

Dostawa przez kuriera

Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna.
Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
- Przesyłka kurierska.
- Przesyłka paletowa.

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
- W przypadku wyboru przez Klienta płatności elektronicznych – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty dostępny pod adresem:
Aleje Jerozolimskie 245C, 05-816 Opacz-Kolonia – w Dni Robocze, w godzinach od 09:00 do 17:00.

Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 2 Dni Roboczych , chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 2 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
- W przypadku wyboru przez Klienta płatności elektronicznych – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
- W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Formy płatności

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:
- Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.
- Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl – ( https://przelewy24.pl ).

Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Obsługę płatności elektronicznych prowadzi:
Przelewy24.pl - PayPro S.A. ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, NIP 779-236-98-87, REGON 301345068, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000347935, wysokość kapitału zakładowego: 4 500 000 zł, opłacony w całości.

 

Termin płatności

W przypadku wyboru przez Klienta płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 1 dnia kalendarzowego od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl