Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Fendona Pro 0,5 L

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 241,08 zł 241.08
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.11111

Opis

Fendona Pro to produkt do zwalczania karaczanów prusaków, pluskiew, mrówek, much, komarów i os wewnątrz pomieszczeń w dużych budynkach przemysłowych i komercyjnych oraz w obiektach użyteczności publicznej.

Stosowanie w postaci roztworu:

Dodać odmierzoną ilość produktu do wody w celu uzyskania wymaganego rozcieńczenia i wymieszać. Stosować produkt w postaci roztworu poprzez oprysk grubokroplisty za pomocą ręcznego lub mechanicznego (spalinowego) spryskiwacza.

W przypadku zwalczania karaczanów prusaków, pluskiew i mrówek stosować produkt punktowo na ograniczone powierzchnie płaskie, szczeliny i pęknięcia oraz miejsca, gdzie owady mogą się gnieździć, chować i przemieszczać.

W przypadku zwalczania much, komarów i os stosować produkt tylko punktowo na ograniczone powierzchnie tam, gdzie owady mogą najczęściej siadać.

W przerwach pomiędzy aplikacjami roztwór należy wymieszać przed ponownym użyciem.

Jednokrotna aplikacja produktu pozwala na zniszczenie populacji karaczanów prusaków, pluskiew, mrówek, much, komarów i os.

Produkt wykazuje skuteczność:

W przypadku zwalczania mrówek:
- do 1 miesiąca od zastosowania na powierzchniach nienaruszonych (tzn. produkt nie zostanie usunięty ze spryskanych powierzchni);

W przypadku zwalczania karaczana prusaka:
- tylko bezpośrednio po zastosowaniu;

W przypadku zwalczania pluskiew:
- do 3 miesięcy od zastosowania na powierzchniach nienaruszonych (tzn. produkt nie zostanie usunięty ze spryskanych powierzchni);

W przypadku zwalczania komarów:
-  tylko bezpośrednio po zastosowaniu wyłącznie na powierzchnie nieporowate;

W przypadku zwalczania much:
- do 3 miesięcy od zastosowania;

W przypadku zwalczania os:
- do 3 miesięcy od zastosowania wyłącznie na powierzchnie nieporowate.

Przedłużone działanie produktu zależy od czystości i właściwości powierzchni, na których jest stosowany oraz stopnia w jakim pozostanie nienaruszony na powierzchni.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl