Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Goliath żel na prusaki i karaluchy 35 g

Dostępność: brak towaru
Cena: 225,00 zł 225.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Goliath Gel to gotowa do użycia przynęta w postaci żelu. Produkt do zwalczania karaczanów wewnątrz pomieszczeń (z wyłączeniem powierzchni chłonnych), przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Preparat zwalcza dorosłe osobniki oraz larwy karaczanów:

- karaczan amerykański (Periplaneta americana)
- karaczan wschodni (Blatta orientalis)
- karaczan prusak (Blatella germanica)
- karaczan brązowo-paskowany (Supella longipalpa)

Dozowanie:

1-2 krople żelu o średnicy 3-4 mm należy rozmieścić na powierzchni m2 (0,03-0,06g/m2).
Przy większej populacji owadów zaleca się zastosowanie 2-3 kropli żelu/m2 (0,06-0,09 g/m2).

Sposób stosowania:

Stosować produkt poprzez aplikację przy użyciu odpowiedniego aplikatora pistoletowego wewnątrz budynków (możliwie jak najbliżej kryjówek karaczanów np. w szczelinach, pęknięciach, osłoniętych miejscach niedostępnych dla człowieka lub zwierząt domowych).

Produkt można stosować w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej.
W miejscach zasiedlonych przez karaczany, pierwsze martwe osobniki są widoczne po 24 godzinach od zastosowania produktu. Pełna skuteczność produktu zostaje osiągnięta po 7-14 dniach. Ilość zastosowywanego produktu musi odpowiadać skutecznej dawce. Jedna aplikacja produktu jest zazwyczaj wystarczająca. Co 7 dni należy ocenić pomieszczenia, w których zastosowano produkt pod katem wytępownania żywych osobników, oraz stopnia pobrania przynęty. W razie konieczności oraz jeśli populacja karaczanów była bardzo wysoka należy powtórzyć zabieg.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl