Darmowa dostawa już od 120 zł - sprawdź szczegóły

K-Obiol MAX - 1 L

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 348,84 zł 348.84
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

K-Obiol® MAX

Dezynsekcja pustych magazynów przed zbiorami zbóż.
Zabezpieczanie składowanego ziarna przed szkodnikami.

Puste magazyny ziarna mogą stanowić siedlisko wielu owadów gotowych, aby porazić napływające ziarno. Wszelkie działania profilaktyczne należy podjąć dużo wcześniej przed przyjęciem ziarna, aby zapewnić środowisko wolne od szkodników. W budynku nie może zalegać ziarno ani resztki z ubiegłego roku. Magazyny czy silosy muszą być odporne na działanie warunków atmosferycznych. Przed dezynsekcją wszystkie ściany i posadzki magazynu, jak również powierzchnie pionowe, pomieszczenia przechowywania i odbioru należy wyczyścić i w razie potrzeby również umyć. Tylko wtedy właściwie przeprowadzony zabieg dezynsekcji da najlepsze rezultaty.

Zabezpieczanie pustych magazynów i silosów za pomocą K-Obiol® MAX

K-Obiol® MAX należy stosować za pomocą sprzętu do opryskiwania, który umożliwia zabezpieczenie struktury budynku do wysokości 15 metrów. Mogą to być np. opryskiwacze ręczne ciśnieniowe czy plecakowe z silnikiem spalinowym. Należy stosować odpowiednie ciśnienie, które zapewni dokładne pokrycie zabezpieczanej powierzchni i przeniknięcie produktu do trudno dostępnych miejsc na belkach oraz przestrzeni dachowej. Obszary te mogą być częstym siedliskiem owadów.

Zabezpieczanie i długotrwała ochrona składowanego ziarna W trakcie przechowywania po zbiorze, magazynowane ziarno może być zaatakowane przez szkodniki magazynowe.

Środki owadobójcze stosowane bezpośrednio na ziarno w momencie jego przyjęcia do magazynu określa się jako protektanty. W magazynach lub miejscach transportu wybór skutecznego środka owadobójczego, gwarantującego najniższy poziom pozostałości, ma kluczowe znaczenie. Osoby odpowiedzialne za ochronę zbóż dokonują wyboru produktu o wysokiej skuteczności, który również zapewnia minimalne zagrożenie dla użytkowników oraz konsumentów.

Produkt K-Obiol® MAX jest unikalny – zapewnia ochronę profilaktyczną i leczniczą przed owadami w produktach magazynowanych. W zależności od dawki zapewnia do 12 miesięcy ochrony.

Dawki i stosowanie

Najlepsze efekty otrzymuje się stosując specjalne agregaty do nanoszenia produktu na ziarno. W przypadku małych ilości ziarna można stosować proste opryskiwacze, ale należy zapewnić odpowiednie wymieszanie ziarna po oprysku.

 

 Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl