Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

K-Othrine PARTIX 240 ml na karaluchy, pluskwy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 164,94 zł 164.94
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.27445

Opis

K-Othrine Partix to w pełni profesjonalny środek na prusaki, karaluchy, inne karaczany, pluskwy, pająki i muchy przebywające w spoczynku wewnątrz budynków oraz osy zlokalizowane w wolno wiszących gniazdach na zewnątrz pomieszczeń. Specjalna formulacja preparatu powodująca lepsze przyczepianie się substancji  bójczej do owadów pozwala na zmniejszenie ilości czynnika aktywnego przy jednoczesnym maksymalizowaniu skuteczności zastosowanego oprysku.  K-Othrine Partix można stosować w żłobkach, szpitalach, przedszkolach przestrzegając jednocześnie szczególne środki ostrożności. 

Jak skutecznie stosować K-Othrine Partix?

Preparat jest koncentratem do mieszania z wodą . Przygotowanym preparatem  zgodnie z etykietą znajdującą się na każdym opakowaniu należy opryskiwać dokładnie wszelkie powierzchnie na których spotykane są szkodniki. W zależności od tego czy zwalczamy pluskwy, prusaki, karaluchy, muchy, pająki powinniśmy przygotować odpowiednio nasz preparat do oprysku zgodnie z rekomendacjami przygotowanymi przez producenta preparatu – firmę Bayer- zawartymi na etykiecie. Stosowanie środka na pluskwy, karaluchy, pająki czy muchy jest różnorodne i miejsca stosowania nieco się różnią. K-Othrine Partix to profesjonalny i  skuteczny preparat.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl