Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Maxforce Quantum - żel 30 g

Dostępność: brak towaru
Cena: 232,47 zł 232.47
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Profesjonalny preparat dla profesjonalistów

Maxforce QUANTUM

Zwalcza różne gatunki szkodliwych mrówek

Maxforce Quantum zwalcza szkodliwe mrówki, dla których atrakcyjne są przynęty zawierające cukier i białko, między innymi:
- Mrówki faraona
- Mrówki Tapinoma
- Hurtnice czarne
- Mrówki argentyńskie

Zapewnia szybki efekt biobójczy

Juz po kilku dniach od wyłożenia przynęty obserwuje się  znaczne obniżenie aktywności szkodliwych mrówek.  W zależności od gatunku szkodliwych mrówek oraz wielkości gniazd całkowita eliminacja kolonii może nastąpić po kilku tygodniach. W przypadku mrówek faraona czas potrzebny na likwidację kolonii to około 1-2 tygodni, natomiast likwidacja kolonii mrówek hurtnicy czarnej może zając około 2-3 tygodni. Ze względu na dużą smakową atrakcyjność przynęty we wstępnym okresie można obserwować zwiększoną aktywność mrówek w okolicy wyłożonej przynęty.

Preparat łatwy i szybki  w aplikacji

Stosowanie preparatu Maxforce Quantum przy użyciu profesjonalnych dozowników jest łatwe i szybkie.  Transparentna formulacja preparatu Maxforce Quantum jest efektywniejsza w stosowaniu od konwencjonalnych metod oraz od wykładania pułapek-karmnikow. 30-gramowa tuba preparatu Maxforce Quantum zawiera 150 pojedynczych doz (jedna doza to 0,2 g) niezbędnych do pokrycia około 150 m2 - wystarcza to na wyłożenie preparatu w około 15 mieszkaniach.

Preparat zalecany jest do stosowania zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz budynków. Można go stosować w mieszkaniach, kuchniach, magazynach żywnościowych, sklepach, restauracjach, barach, hotelach, kinach, łazienkach itp., a na zewnątrz na ścieżkach, kostkach brukowych oraz w bezpośredniej bliskości zabudowań. Szczególnie polecany do pomieszczeń tzw. specjalnych, w których ograniczona jest możliwość stosowania preparatów w postaci aerozoli, np. w pomieszczeniach szpitalnych lub zakładach produkcji i przetwórstwa żywności.

Jak stosować Maxforce Quantum

Stosowanie preparatu Maxforce Quantum nie wymaga specjalnego przygotowania obiektu ani sprzętu do oprysku. Nie ma ryzyka opryskania niewłaściwych powierzchni i jest nikła możliwość popełnienia błędu przez operatora.

Maxforce Quantum ma konsystencję płynnego żelu (konsystencja podobna do miodu). Preparat wykłada się na powierzchnie poziome przy użyciu standardowego aplikatura do żeli. Można go też wykładać do specjalnych pojemników spełniających rolę pułapek-karmników. Małe krople o średnicy około 1 cm aplikuje się w miejscach, gdzie mrówki mają swoje ścieżki, w szczelinach i pęknięciach, w pobliżu wejść do gniazd, w pobliżu sprzętu elektrycznego i elektronicznego, w kuchennych szafkach i wszędzie tam, gdzie zauważono aktywność szkodliwych mrówek. Aby wyłożyć preparat Maxforce Quantum w kuchni o powierzchni 10 m2, należy aplikować 10 kropli.

- Nie rozprowadzać żelu na powierzchniach gorących, zakurzonych lub zabrudzonych.
- Nie stosować na powierzchniach delikatnych (obicia, wykładziny itp. ) - istnieje możliwość poplamienia.
- Preparat Maxforce Quantum należy rozprowadzać za pomocą właściwego dozownika.
-Przed zastosowaniem należy ocenić stopień rozprzestrzenienia się owadów i wykryć miejsca lęgowe, po czym rozprowadzić preparat w bezpośredniej bliskości tras przemarszu mrówek.
- Przynętę należy rozprowadzać na poziomych, nieabsorpcyjnych powierzchniach, w miejscach niedostępnych dla ludzi i zwierząt.
-  W miejscach rozprowadzania Maxforce Quantum nie stosować innych metod zwalczania mrówek (np. preparatów w aerozolu lub innych preparatów opryskowych).

STOSOWANIE WEWNĄTRZ BUDYNKU

Zwalczanie mrówek faraona i koczowniczki czarnej

Porcję preparatu umieścić tylko w obszarze największej aktywności mrówek. obszar stosowania obejmuje zwykle kuchnię, WC i łazienkę. Na 1 m2 powierzchni należy użyć 1 porcję żelu (0,2 g).

Zwalczanie hurtnicy pospolitej

Przynętę rozprowadzać tylko w miejscach największej aktywności mrówek, szczególnie w miejscach wejścia mrówek do budynku. Na jeden metr bieżący trasy przemarszu mrówek należy stosować jedną porcję preparatu (0,2 g) - maksymalnie 2 g.

 STOSOWANIE NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU

Zwalczanie hurtnicy pospolitej

Stosować bezpośrednio w miejscach zagnieżdżenia. Na jedno gniazdo stosować 2 g żelu. W przypadku większej ilości wejść do gniazda powyższą ilość preparatu (2 g) rozdzielić na wszystkie wejścia. W wyjątkowych sytuacjach, gdy liczba mrówek jest bardzo duża i jedna porcja preparatu nie wystarczyła do zniszczenia kolonii, żel należy nanieść ponownie w tych samych miejscach.

Wielkość kropli preparatu Maxforce Quantum - 0,2 g.

 

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl