Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Mythic 10 SC 500 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 356,70 zł 356.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.06667

Opis

Mythic 10 SC

Formuła insektycydu o unikatowym mechanizmie działania przeznaczona do zwalczania pluskwy domowej, mrówek i karaczanów, nienależąca do grupy pyretroidów i nieposiadająca właściwości repelentnych. Owady nie unikają opryskanych powierzchni  przez co narażają się na ekspozycję i zatrucie.

Mythic 10 SC zawiera nowoczesną substancję aktywną chlorfenapyr o unikalnym mechanizmie działania, przez co jest skuteczny nawet przeciwko odpornym populacjom karaczanów.

Specjalna formulacja preparatu Mythic 10 SC umożliwia równomierne pokrycie opryskiwanych powierzchni oraz doskonałą przyczepność, włączając w to powierzchnie porowate takie jak drewno, beton czy gips.

Dzięki zupełnie odmiennemu mechanizmowi działania w porównaniu do innych insektycydów, zwłaszcza z grupy pyretroidów, Mythic 10 SC jest doskonałym rozwiązaniem uniemożliwiającym powstawanie odporności. Ponieważ nie ma działania repelentnego, może być z powodzeniem stosowany wraz z przynętami żelowymi.

Mythic 10 SC Jest koncentratem wodnym w postaci stężonej zawiesiny zawierającym 106 g chlorfenapyru w litrze. Łatwo miesza się z wodą, co pozwala przygotować jednolity roztwór cieczy roboczej gotowy do użycia. Dostępny jest w opakowaniach 500 ml, wyposażonych w dozownik pozwalający na łatwe i bezpieczne odmierzenie potrzebnej ilości preparatu.

Mythic 10 SC jest praktycznie bezbarwny i bezwonny, nie pozostawia widocznych śladów dlatego może być stosowany nawet w wymagających miejscach. Całkowity efekt bójczy następuje po ok. 3 tygodniach.

 

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl