Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Propal Herkules S preparat owadobójczy 300 ml

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 15,99 zł 15.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Propal Herkules S to aerozolowy preparat owadobójczy przeznaczony do zwalczania w pomieszczeniach wszelkich owadów biegających, jak np. karaluchy, prusaki, pchły, pluskwy, mrówki faraona, rybiki cukrowe itp. Zwalcza skutecznie także owady latające (muchy, komary i inne) Pojemnik wyposażony jest w specjalną rurkę przedłużającą, szczególnie przydatną do stosowania preparatu w miejscach trudno dostępnych (np. przy tępieniu os w gniazdach). Preparat wykazuje działanie kontaktowe i żołądkowe. 

Pojemnik wyposażony jest w specjalną rurkę przedłużającą, szczególnie przydatną do stosowania preparatu w miejscach trudno dostępnych.

Sposób użycia:

Przed użyciem należy wstrząsnąć pojemnikiem i zdjąć kapturek ochronny.

Zwalczanie owadów w miejscach trudno dostępnych.

Dołączoną do opakowania rurkę przedłużającą wcisnąć w otwór dyszki rozpryskowej. Wylot rurki wprowadzić do miejsca gnieżdżenia się owadów, jak np. kanaliki w drewnie, szczeliny, szpary, przejścia rur, przewodów i ciągów wentylacyjnych, miejsca za boazerią, tapetami, listwami podłogowymi, obrazami, meblami, zabudowami zlewów, wanien, za i pod pralkami, lodówkami itp. nacisnąć dyszę i wtłoczyć preparat. Zaleca się opryskiwanie także listwy podłogowej oraz naroża i dolne partie ścian.

Zwalczanie owadów biegających w miejscach odkrytych.

Do zwalczania owadów w miejscach odkrytych i łatwo dostępnych stosowanie rurki przedłużającej nie jest potrzebne. Skierować wylot dyszki w stronę miejsca, które zamierzamy opryskiwać. Nacisnąć dyszkę i z odległości 20-30 cm skierować strumień aerozolu na opryskiwaną powierzchnie do momentu jej lekkiego zwilżenia. Stosować oprysk w formie bariery 10-20 cm w sąsiedztwie miejsc zainfekowanych w taki sposób, aby owady przebiegając zmuszone były do zetknięcia się z preparatem pozostającym na opryskiwanej powierzchni.

Po zabiegu pomieszczenie starannie przewietrzyć.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl