Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

QUICKBAYT WG 10 ( preparat na muchy ) 750 g

Dostępność: brak towaru
Cena: 279,00 zł 279.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Produkt QuickBayt® WG10 jest przeznaczony do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń. Preparat zapewnia szybki efekt uderzeniowy. Qiuck Bayt WG10 jest bardzo atrakcyjny dla much, zawiera specjalne dodatki smakowe, dzięki czemu muchy łatwo znajdują potraktowane powierzchnie.

Produkt jest przeznaczony do stosowania w gospodarstwach wiejskich lub budynkach gospodarczych, w których przebywają zwierzęta, takich jak kurniki, stajnie, obory, chlewnie i inne pomieszczenia dla zwierząt oraz wewnątrz miejsc przechowywania odchodów zwierzęcych.

Zwalczane organizmy szkodliwe: Dorosłe osobniki much: mucha domowa (Musca domestica).

Sposób stosowania:

Roztwór roboczy sporządzić poprzez rozpuszczenie 250 g produktu w 0,2 l ciepłej wody

Roztwór roboczy nanosić pędzlem lub wałkiem w formie pasów lub plam na elementy drewniane, tekturowe lub tekstylne o łącznej powierzchni około 2 m2. Powierzchnie pomalowane produktem zawieszać lub umieszczać w miejscach, w których gromadzą się muchy (tj. ściany, słupy, filary, ramy okienne itp.). Jeden roztwór roboczy zabezpiecza pomieszczenia o powierzchni 100 m2. Jednokrotna aplikacja produktu w pomieszczeniu (100m2) pozwala na zniszczenie populacji much. Produkt wykazuje skuteczność do 8 tygodni od zastosowania. Nie należy długoterminowo stosować produktu (nie częściej niż 5 razy do roku). W przypadku powtórnego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu, należy go powtarzać nie częściej niż co 28 dni. Jeśli po 4 tygodniach od rozpoczęcia stosowania produktu, aktywność much nadal się utrzymuje, należy zastosować produkty zawierające substancje czynne z grupy pyretroidów lub karbaminianów i jeśli potrzeba, metody niechemiczne z zachowaniem zasad dobrej praktyki higienicznej.

 

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl