Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Trutka na szczury i myszy - Rater P zatrute ziarno 1 kg

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 23,21 zł 23.21
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Ziarno pszenicy jest podstawowym składnikiem wielu przynęt dla gryzoni ponieważ jest naturalnym, chętnie spożywanym przez myszy i szczury pożywieniem. Trutka na szczury i myszy RATER P zatrute ziarno to produkt w skład którego wchodzi specjalnie przygotowane ziarno pszenicy zmieszane z substancjami  dodatkowo atrakcyjnymi dla gryzoni. Ziarno pszenicy jest szczególnie atrakcyjne dla myszy, które czerpią też z niego wodę, szczury chętnie je również spożywają.

Specjalne 1kg opakowanie wystarcza na stosowanie preparatu w wielu miejscach jednocześnie umożliwiając skuteczniejsze działanie.

Szczególnie sprawdza się do zwalczania myszy i szczurów  w obiektach rolniczych gdzie ziarno zbóż jest naturalnym pokarmem gryzoni ale skutecznie może być stosowane w magazynach, garażach, na działkach i w domach.

Zawiera Bitrex chroniący przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i niezwalczane zwierzęta.

Skuteczne efekty zwalczania następują już po 4-5 dniach od spożycia przynęty przez gryzonie.

Zwalczanie myszy

Niska infestacja (mała liczebność organizmów szkodliwych): 60 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 10 m.

Wysoka infestacja (duża liczebność organizmów szkodliwych): 60 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.

Zwalczanie szczurów

Niska infestacja: 100 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 10 m.

Wysoka infestacja: 100 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.

Przed zastosowaniem trutki na szczury i myszy należy przeprowadzić wstępne rozpoznanie terenu, na którym występują gryzonie, w celu właściwej identyfikacji gatunku gryzonia, miejsc aktywności oraz ustalenia prawdopodobnej przyczyny i stopnia infestacji gryzoni. Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. rozsypane ziarno lub pozostałości żywności). Przed zastosowaniem produktu nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może mieć to wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty.

Stacje deratyzacyjne powinny być umieszczane w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów, w których zaobserwowano aktywność gryzoni (np. ścieżki, miejsca gniazdowania, miejsca karmienia zwierząt hodowlanych, otwory, nory itp.) .

Uwaga ! Zgodnie z obowiązującymi przepisami  preparaty gryzoniobójcze powinny być stosowane w specjalnych stacjach gryzoniobójczych.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl