Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

GETOX Karakill - zwalcza prusaki i karaluchy 600 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 26,42 zł 26.42
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.73693

Opis

GETOX Karakill - preparat owadobójczy na prusaki i karaluchy. Przygotowany do natychmiastowego użycia i łatwy do stosowania preparat w postaci zawieszonych w płynie aktywnych, niewidocznych gołym okiem mikrokapsułek. Getox Karakill ze względu na swoje właściwości – mikrokapsułki łatwo przylegają do ciała i odnóży prusaków i karaluchów szczególnie polecany jest do zwalczania prusaków i karaluchów.  Getox Karakill  jest skuteczny do zwalczania innych szkodliwych owadów np. mrówek faraona, rybików cukrowych i innych Może być powszechnie stosowany  w mieszkaniach, biurach, magazynach zakładach produkcyjnych, szpitalach ( z wyjątkiem sal chorych) przedszkolach budynkach użyteczności publicznej, magazynach, spiżarniach itp.

Jak efektywnie stosować Getox Karakil na prusaki i karaluchy?

Specjalnie przygotowana formulacja mikrokapsułek jest gotowa do użycia. Wstrząśnięcie butelką pozwoli na wymieszanie  roztworu. Przed opryskiem należy przekręcić zieloną dyszę na spryskiwaczu w pozycję do oprysku. Następnie nanosić płyn na powierzchnie gdzie owady są powszechnie widziane tak aby te powierzchnie były dobrze wilgotne. Miejsca na które szczególnie trzeba zwrócić uwagę to podłogi, szczególnie pod szafkami, lodówkami, zmywarkami , ścianki szafek, przestrzenie za szafkami,  ściany za meblami, w okolicy zlewozmywaka i umywalki, wokół rur kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania itp. Po wyschnięciu preparatu pozostawić go na powierzchniach jak długo to będzie możliwe wtedy może on być skuteczny nawet przez kilka tygodni.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl