Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Getox żel na karaczany 5 g - trutka na prusaki i karaluchy

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 18,09 zł 18.09
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.23947

Opis

Getox - żel na karaczany

Stosowanie żelu Getox do zwalczania prusaków i karaluchów to najskuteczniejsza i najefektywniejsza metoda zwalczania tych uciążliwych owadów wszędzie tam gdzie są problemem. Jest to trutka pokarmowa zawierająca bardzo atrakcyjne dla karaczanów składniki smakowe i atraktanty.  Efekt kaskadowy wywoływany przez Getox żel polega na aktywnym przenoszeniu przez prusaki i karaluchy preparatu do miejsc gdzie gromadzą się owady i w ten sposób dociera do najbardziej ukrytych miejsc ich przebywania i gniazd. Getox żel działa z pewnym opóźnieniem co pozwala na skuteczne przekazanie preparatu do odległych gniazd i kryjówek prusaków i karaluchów zwiększając skuteczność działania. Getox żel można stosować w mieszkaniach, szpitalach, restauracjach, barach budynkach biurowych i użyteczności publicznej. Żel jest bardzo wydajny – jedna tubka wystarcza na jego wyłożenie w pomieszczeniach wielkości  50-60 m².

Jak stosować Getox żel na karaczany aby skutecznie pozbyć się prusaków i karaluchów?

1) Pomieszczenia w których będzie wykładany Getox żel nie wymagają specjalnego przygotowania. Pomocne byłoby ograniczenie dostępności otwartej żywności – schowanie jej do lodówki, zabezpieczenie folią , schowanie do pojemników, itp.

2) Z końcówki strzykawki zdjąć kapturek zabezpieczający. Aplikacja żelu następuje po naciśnięciu tłoka.

3) Preparat wykładać w wielu miejscach , w małych porcjach wielkości kropli o średnicy 3-4 mm. Im więcej miejsc wyłożenia tym lepiej.

4) Miejsca gdzie należy wyłożyć preparat to te, gdzie najczęściej spotyka się prusaki i karaluchy – miejsca ciepłe i wilgotne, przejścia rur kanalizacyjnych i ciepłowniczych, kratki wentylacyjne.

Typowe miejsca wykładania to przestrzenie pod zlewozmywakami, miejsca przy podłodze za szafkami kuchennymi i łazienkowymi, wewnątrz szafek kuchennych i łazienkowych , na podłodze i w pobliżu lodówki, miejsca przejścia karaluchów i prusaków z innych pięter i pomieszczeń w pobliżu rur ciepłowniczych i kanalizacyjnych, wszędzie tam gdzie spotykane są i gdzie gromadzą się karaluchy i prusaki. Efekt kaskadowy dodatkowo pomoże nam na dotarcie z preparatem do miejsc gdzie utrudnione jest wyłożenie

5) Jeżeli wyłożone porcje preparatu zostaną zjedzone przez owady preparat należy uzupełniać do momentu kiedy nie będzie on już wyjedzony.

6) Preparat należy wykładać również po likwidacji bieżącej populacji owadów. Będzie on wtedy zabezpieczał pomieszczenia przy ewentualnym ponownym pojawieniu się owadów np. z sąsiednich pomieszczeń.
Preparat jest aktywny do 6 miesięcy, nawet wtedy kiedy wyschnie.

7) Bezpośrednio przed i podczas stosowania Getoxu - żelu na karaczany nie można stosować innych preparatów chemicznych. Ich zapach i inne ewentualne reakcje ograniczałyby a czasem wręcz uniemożliwiały pobieranie żelu.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl