Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Getox Ultra 600 ml - zwalcza pluskwy i pchły

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 22,66 zł 22.66
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.36684

Opis

Preparat na pluskwy Getox Ultra to specjalnie dedykowany preparat do zwalczanie pluskiew i pcheł. Środek zawiera składniki niezwykle skutecznie zwalczające pluskwy i pchły. Getox Ultra jest jednym z najczęściej wybieranych preparatów do walki z pluskwami w mieszkaniach. Getox Ultra jest preparatem gotowym do zastosowania, nie wymaga zakupu dodatkowego sprzętu do opryskiwania, dzięki temu łatwo go użyć.

Produkt dostępny na rynku od wielu lat, ma przez wielu klientów potwierdzoną skuteczność.

Jak skutecznie zwalczać pluskwy preparatem Getox Ultra?

Preparat na pluskwy Getox Ultra jest gotowy do użycia. Przed zastosowaniem wstrząśnij energicznie butelką a następnie przekręć zieloną końcówkę spryskiwacza w pozycję do opryskiwania. Starannie spryskaj wszystkie powierzchnie na których widziane były pluskwy a także wszelkie miejsca gdzie pluskwy mogą się ukrywać.

Pluskwy ukrywają się w ciągu dna w ciemnych i miejscach. Takie potencjalne miejsca ukrycia to szpary i szczeliny w drewnianych meblach, łóżkach , oparcia przy łóżkach , tapczany, meble tapicerowane, wiszące na ścianach obrazy i inne obiekty. Bardzo często pluskwy ukrywają się w gniazdkach i urządzeniach elektrycznych, najczęściej blisko łóżek i tapczanów ale tych miejsc nie można opryskiwać preparatem płynnym. W takie miejsca możemy aplikować  środki pyliste na pluskwy bądź ustawiać pułapki lepne na pluskwy. Pamiętać należy aby wszelkie te miejsca opryskać bardzo dokładnie i pozostawić na nich preparat na pluskwy jak długo jest to możliwe. Przed użyciem tapczanów, łóżek foteli i innych miejsc z którymi człowiek się będzie bezpośrednio stykał preparat należy usunąć.  Ze względu na sposób życia i rozmnażanie zwalczanie pluskiew może wymagać wykonania kolejnych zabiegów.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Opinie o produkcie (4)

19 lutego 2021

Wydajny, poręczne opakowanie i co najważniejsze skuteczny.

28 kwietnia 2021

Rzeczywiście skuteczny i nie brudzi powierzchni. Warto.

18 lipca 2022

Ponieważ mnie też dopadł problem z pluskwami, muszę napisać, że Getox sprawdza się w połączeniu z innymi metodami, takimi jak wielokrotne pranie wszystkich ubrań, prześcieradeł i zasłon. Warto też wystawić kilka pułapek.

29 lipca 2022

Dziękuję. Problem rozwiązany :-)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl