Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Preparat na muchy Muchostop 150 g

Dostępność: brak towaru
Cena: 38,75 zł 38.75
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.12501

Opis

PREPARAT ZWALCZAJĄCY MUCHY W BUDYNKACH INWENTARSKICH

Muchostop jest produktem do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta oraz wewnątrz miejsc przechowywania odchodów zwierzęcych. Produkt może być stosowany poprzez umieszczenie w pułapkach lub malowanie powierzchni obsiadanych przez muchy. Oprócz substancji czynnych Muchostop zawiera specjalną kombinację substancji nęcących muchy. Właściwości wabiące preparatu są dodatkowo potęgowane przez cukier stanowiący jego bazę oraz przez czerwony kolor, co w efekcie zapewnia jego bardzo dobrą konsumpcję. Działanie preparatu rozpoczyna się bardzo szybko i w krótkim czasie prowadzi do znacznej redukcji populacji much. Produkt wykazuje działanie pokarmowe.

Metoda malowania

Metoda polega na sporządzeniu roztworu roboczego, którym w następnej kolejności malujemy miejsca często obsiadane przez muchy. 

Do przygotowania roztworu roboczego, potrzebne będą:

  • Preparat MUCHOSTOP
  • Pojemnik z letnią wodą do rozrobienia preparatu
  • Rękawice ochronne
  • Wałek do malowania lub pędzel
  • Półmaska filtrująca

Przygotowując roztwór z całego opakowania (150 g) potrzeba ok. 112 ml wody. 


Granulat MUCHOSTOP należy rozpuścić w letniej wodzie, a następnie mieszać roztwór aż do uzyskania jednolitej konsystencji.
Zazwyczaj wystarczy mieszać przez ok. 2-3 minuty. Pozostawić na 15 minut, aż powstanie pasta o konsystencji wygodnej do malowania.

Taka ilość wystarcza na zabezpieczenia pomieszczenia o powierzchni 75 m2.

Przy pomocy wałka lub pędzla należy pokryć powierzchnie obsiadane przez muchy (np. ściany, belki, okna, listwy, elementy wyposażenia budynków inwentarskich) unikając powierzchni mocno zakurzonych.


W tym przykładzie pomalowaliśmy specjalny panel z tworzywa sztucznego.
Trutka może być również stosowana do malowania kawałków tektury lub materiału, które mogą być rozwieszane w miejscach uczęszczanych przez muchy.

Po pewnym czasie preparat może wyschnąć. W celu odnowienia właściwości preparatu, wystarczy zwilżyć obszar nim pokryty np. zraszaczem z letnią wodą. Dzięki temu stanie bardziej atrakcyjny dla much.

 

Metoda rozsypywania w karmnikach / pułapkach

W przypadku stosowania produktu w postaci nierozcieńczonej, granulat umieścić bezpośrednio w pułapkach. Pułapka (150 g) zabezpiecza pomieszczenia o powierzchni 75 m2.

 

Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl