Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Trutka na szczury i myszy - Rater granulat 1 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 28,55 zł 28.55
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Trutka na szczury i myszy RATER Granulat to nowoczesny, specjalnie przygotowany, uniwersalny preparat gryzoniobójczy do zwalczania myszy i szczurów. Granulat jest mieszaniną wielu atrakcyjnych, najlepszej jakości, specjalnie dobranych składników pokarmowych, dzięki czemu jest chętnie pobierany przez szczury i myszy.

Duże 1 kg opakowanie trutki na szczury wystarczające jest do zastosowania w wielu miejscach przez co zwiększa się skuteczność wykonywanej deratyzacji.

Trutka na szczury i myszy RATER Granulat jest szczególnie przydatna na działkach i w gospodarstwach rolnych. Preparat idealny do stosowania w garażach i magazynach. 

Preparat chętnie stosowany przez profesjonalne firmy deratyzacyjne, co dodatkowo potwierdza jego wysoką jakość i skuteczność.

Efekty działania trutki na szczury widoczny jest już po 4-5 dniach od spożycia przynęty przez gryzonie.

Zwalczanie myszy

Niska infestacja (mała liczebność organizmów szkodliwych): 60 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 10 m.

Wysoka infestacja (duża liczebność organizmów szkodliwych): 60 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.

Zwalczanie szczurów

Niska infestacja: 100 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 10 m.

Wysoka infestacja: 100 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.

Przed zastosowaniem trutki na szczury i myszy należy przeprowadzić wstępne rozpoznanie terenu, na którym występują gryzonie, w celu właściwej identyfikacji gatunku gryzonia, miejsc aktywności oraz ustalenia prawdopodobnej przyczyny i stopnia infestacji gryzoni. Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. rozsypane ziarno lub pozostałości żywności). Przed zastosowaniem produktu nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może mieć to wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty.

Stacje deratyzacyjne powinny być umieszczane w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów, w których zaobserwowano aktywność gryzoni (np. ścieżki, miejsca gniazdowania, miejsca karmienia zwierząt hodowlanych, otwory, nory itp.) .

trutka na szczury i myszy

Zawiera substancję gorzką chroniącą przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta.

Uwaga ! Zgodnie z obowiązującymi przepisami preparaty gryzoniobójcze powinny być stosowane w specjalnych stacjach gryzoniobójczych.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl