Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Trutka na szczury i myszy - Rater pasta 1 kg

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 38,23 zł 38.23
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.92714

Opis

Trutka na szczury i myszy RATER Pasta to preparat gryzoniobójczy którego składnikami są najlepsze, specjalnie dobrane substraty pokarmowe zmieszane z dodatkiem tłuszczu i zapakowane w papierowe saszetki. Postać pasty jest atrakcyjna zarówno dla myszy jak i szczurów. Pasta, ze względu na dodatek tłuszczu może być stosowana w lekko wilgotnych miejscach. Saszetki papierowe umożliwiają kontrolę pobrania przynęty.

Duże 1 kg opakowanie pozwala na stosowanie preparatu w wielu miejscach jednocześnie. Przyczynia się to do lepszej skuteczności.

Działanie preparatu następuje po 4-5 dniach od spożycia preparatu przez gryzonie. Preparat nie powoduje płochliwości przy przynęcie.

Zwalczanie myszy

Niska infestacja (mała liczebność organizmów szkodliwych): 40 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 10 m.

Wysoka infestacja (duża liczebność organizmów szkodliwych): 40 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.

Zwalczanie szczurów

Niska infestacja: 100 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 10 m.

Wysoka infestacja: 100 g trutki na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.

Przed zastosowaniem trutki na szczury i myszy należy przeprowadzić wstępne rozpoznanie terenu, na którym występują gryzonie, w celu właściwej identyfikacji gatunku gryzonia, miejsc aktywności oraz ustalenia prawdopodobnej przyczyny i stopnia infestacji gryzoni. Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. rozsypane ziarno lub pozostałości żywności). Przed zastosowaniem produktu nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może mieć to wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty.

Stacje deratyzacyjne powinny być umieszczane w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów, w których zaobserwowano aktywność gryzoni (np. ścieżki, miejsca gniazdowania, miejsca karmienia zwierząt hodowlanych, otwory, nory itp.) .

Dodatek substancji gorzkiej dla ludzi i niezwalczanych zwierząt zabezpiecza przed przypadkowym spożyciem.

Uwaga ! Zgodnie z obowiązującymi przepisami  preparaty gryzoniobójcze powinny być stosowane w specjalnych stacjach gryzoniobójczych.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl