Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

K-Othrine 2,5 Flow 30 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 32,00 zł 32.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.25375

Opis

Uniwersalny produkt do zwalczania owadów biegających oraz much

Insektycyd do stosowania we wszystkich typach budynków mieszkalnych i biurowych, fabrycznych i użyteczności publicznej.

Może być używany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, fabrycznych, użyteczności publicznej, w barach, restauracjach, hotelach, zakładach przetwórstwa spożywczego, piekarniach, oborach, chlewniach, kurnikach, zabudowaniach gospodarczych itp.

K-Othrine 2,5 Flow może być stosowany do dezynsekcji w szpitalach, żłobkach, przedszkolach przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności – zabiegów dezynsekcyjnych nie wolno wykonywać w obecności osób postronnych.

Szybki efekt porażenia owadów

Produkt K-Othrine 2,5 Flow działa drogą kontaktową i pokarmową. Szybko penetruje kutykulę owadów, zapewniając ich wypłaszanie, skuteczne porażanie i zabijanie.

Produkt praktyczny, czysty i łatwy w użyciu

Formulacja bezzapachowa, nieplamiąca i niebrudząca, na bazie wody, zapewnia łatwe i czyste stosowanie w różnych warunkach

Substancja czynna produktu K-Othrine 2,5 Flow

K-Othrine 2,5 Flow zawiera deltametrynę – syntetyczny, fotostabilny pyretroid, który zapewnia długotrwałe działanie na większości powierzchni. Deltametryna jest jedną z najsilniejszych substancji czynnych z grupy pyretroidów, dzięki czemu zapewnia wysoką skuteczność w małych dawkach. Działa na centralny i peryferyjny układ nerwowy owadów, wykazuje działanie wypłaszające, porażające i bójcze.

K-Othrine 2,5 Flow zawiera 2,47 g/100 g deltametryny

K-Othrine 2,5 Flow jest koncentratem w postaci zawiesiny na bazie wody. Dzięki takiej formulacji podczas mieszania z rozcieńczalnikiem – wodą – zachowuje się jak emulsja, natomiast w miejscach, w których wykonano oprysk, działa jak proszek zawiesinowy, dzięki czemu duża ilość środka pozostaje dostępna dla owadów i nie wsiąka w podłoże.

Zakres działania owadobójczego

K-Othrine 2,5 Flow zwalcza następujące organizmy szkodliwe:
- Karaczan amerykański (Periplaneta americana)
- Karaczan prusak (Blatella germanica)
- Mucha domowa (Musca domestica)

Jak stosować produkt K-Othrine 2,5 Flow?

100 ml produktu K-Othrine 2,5 Flow zmieszać z 10 l wody. Sporządzoną mieszaniną (1%) opryskać drogi przebiegu i miejsca gromadzenia się owadów, używając ok. 50 ml roztworu na 1 m² powierzchni. Przed opryskiem należy oczyścić powierzchnie, na które będzie dozowany roztwór. Opryskiwać ściany, sufity, powierzchnie wokół okien i inne miejsca, na których owady chętnie siadają. Jeżeli to możliwe, należy opryskać również miejsca składowania obornika i ściółki oraz zużytą ściółkę, którą należy przechowywać jak najdalej od budynków inwentarskich. W miejscach, gdzie ze względu na szybki rozwój populacji owadów może pojawić się odporność, powinno się stosować rotację produktów, tzn. używać środków zawierających substancje czynne należące do różnych grup chemicznych.

Gdzie opryskiwać?

Wybór miejsc stosowania zależy od gatunku i zwyczajów zwalczanego owada.

PRUSAKI I KARALUCHY – Oba gatunki żyją i rozmnażają się wewnątrz pomieszczeń. Opryskiwane powinny być drogi ich przebiegu oraz kryjówki (wzdłuż listew podłogowych, za kredensami, za chłodziarkami, okolice rur centralnego ogrzewania i kanalizacji).

MUCHY – Produkt bardzo skutecznie zwalcza muchę domową będącą w spoczynku. Należy opryskiwać powierzchnie ścian, sufitów i podłóg.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl