Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

Owadostop - środek na pluskwy, prusaki, karaluchy, mrówki 600 ml

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 18,71 zł 18.71
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.05251

Opis

OWADOSTOP to gotowy do użycia płynny środek przeznaczony do zwalczania owadów biegających: prusaków, karaluchów, mrówek faraona, pcheł, rybików cukrowych, pluskiew.

Produkt dostępny na rynku od wielu lat, ma przez wielu klientów potwierdzoną skuteczność.

Sposób użycia:

Przed użyciem kilkakrotnie wstrząsnąć pojemnikiem, aby dokładnie wymieszać produkt. Otworzyć rozpylacz przez ustawienie dyszy na symbol rozpylania i mocno nacisnąć dźwignię rozpylania. Opryskiwać bezpośrednio owady, a także miejsca ich gnieżdżenia, zwłaszcza okolice rur hydraulicznych, rur c.o., ubytki i szpary w ścianach.

Przed wykonaniem oprysku usunąć z pomieszczenia ludzi i zwierzęta. Usunąć z pomieszczenia lub zabezpieczyć (przykryć grubym papierem lub schować w szafkach) żywność, naczynia na żywność, akwaria z rybkami. Nie opryskiwać urządzeń i powierzchni, z którymi będzie się stykała nieopakowana żywność.

Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętych, oryginalnych opakowaniach w miejscach niedostępnych dla osób niepowołanych, a zwłaszcza dzieci.

Nie opryskiwać produktem zabawek i łóżeczek dziecięcych. Podczas wykonywania zabiegu nie jeść, nie pić i nie palić papierosów. Podczas pracy z produktem unikać kontaktu ze skórą i oczami. Po wykonaniu oprysku starannie umyć ręce wodą z mydłem.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl