Przy zakupie od wartości 120 zł - transport gratissprawdź szczegóły 

ABC granulat na szczury i myszy 140 g - skuteczna trutka

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 11,67 zł 11.67
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.14571

Opis

ABC granulat na szczury i myszy to skuteczny środek do zwalczania szkodliwych gryzoni przygotowany w postaci bardzo atrakcyjnej dla tych szkodników, granulowanej przynęty.

Granulat gryzoniobójczy jest najlepszą postacią pokarmu dla szczurów i myszy, składającą się z wielu, najwyższej jakości składników pokarmowych wabiących te gryzonie, Granulat jest niezwykle atrakcyjny dla gryzoni i chętnie go zjadają. Szkodliwe szczury i myszy giną po kilku dniach od spożycia trutki, co nie powoduje kojarzenia jej z czymś niebezpiecznym i dzięki czemu chętnie spożywany jest przez wszystkie szczury i myszy prowadząc do ich eliminacji.

Preparat zawiera specjalną substancję gorzką chroniącą przed przypadkowym, niepożądanym spożyciem przez ludzi i zwierzęta.  Zgodnie z wymogami dopuszczenia do obrotu preparat pakowany jest w foliowe saszetki, które umożliwiają szybką identyfikację pobierania przynęty.

Efekty działania preparatu widać już po 4-5 dniach od spożycia i jednorazowe pobranie jest wystarczające dla skutecznego działania.

Przed zastosowaniem trutki na szczury i myszy należy przeprowadzić wstępne rozpoznanie terenu, na którym występują gryzonie, w celu właściwej identyfikacji gatunku gryzonia, miejsc aktywności oraz ustalenia prawdopodobnej przyczyny i stopnia infestacji gryzoni. Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. rozsypane ziarno lub pozostałości żywności). Przed zastosowaniem produktu nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może mieć to wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty.

Stacje deratyzacyjne powinny być umieszczane w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów, w których zaobserwowano aktywność gryzoni (np. ścieżki, miejsca gniazdowania, miejsca karmienia zwierząt hodowlanych, otwory, nory itp.) .

Uwaga ! Zgodnie z obowiązującymi przepisami  preparaty gryzoniobójcze powinny być stosowane w specjalnych stacjach gryzoniobójczych.

Produkt posiada pozwolenie na obrót wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl